Успішна співпраця кафедри міжнародних економічних відносин з іноземними партнерами із розвитку грантової діяльності та інтернаціоналізації

11 лютого 2021 року відбулася міжнародна конференція «Інтернаціоналізація вищої освіти: міжнародні проекти та кар’єра дослідника» за організацією Сумського державного університету, Католицького університету в Ружомберку (Словаччина), Унівреситету соціальних наук (Польща) та Центральноєвропейської академії навчання та сертифікації (Україна). Мови конференції: польська, англійська, словацька та українська, формат проведення: онлайн. Завідувач кафедри д.е.н., професор Петрушеко Ю.М. відкривав конференцію, викладач кафедри к.е.н., доцент Замора О.М. виступила членом організаційного комітету конференції. Під час конференції відбувся пітчинг грантових проектних ідей учасниками, а доцент Замора О.М. та к.т.н., доцент кафедри управління Євдокимова А.В. виступили менторами для цих учасників.

Конференція об’єднала біля 60 учасників з кількох країн Європи (Україна, Словаччина, Польща, Італія) та була присвячена актуальним питанням інтернаціоналізації вищої освіти та впливу, який справляє цей процес на академічне життя освітніх установ в Україні. Основні теми конференції покрили наступні питання:

• Виклики інтернаціоналізації та міжнародного співробітництва для українських ВНЗ
  • Інтернаціоналізація як інструмент фінансування грантів для ВНЗ
  • Міжнародні проекти та розвиток співпраці
  • Перспективи та проблеми розвитку кар’єри дослідника
  • Можливості фінансування дослідження
  • Виклики міжнародних дослідницьких проектів та управління командами