Участь у програмі академічної мобільності в рамках програми Erasmus+ Key Action 107

Представники Сумського державного університету, завідувач кафедри економічної кібернетики ННІБТ “УАБС” Ольга Віталіївна Кузьменко та доцент кафедри економічної кібернетики ННІБТ “УАБС” Антон Олександрович Бойко взяли участь у програмі академічної мобільності в рамках програми Erasmus+ Key Action 107 в Університеті м. Фоджа (Італія) в період з 18 по 24 березня 2018 року.

Метою програми є викладацька діяльність та підвищення кваліфікації.

Перший етап програми академічної мобільності в рамках програми Erasmus+ Key Action 107, учасником якого була Кузьменко Ольга Віталіївна, орієнтований на викладацьку діяльність за тематикою «Математичні методи та моделі в менеджменті та маркетингу», підвищення кваліфікації в розрізі вивчення європейських підходів щодо управління бізнес-процесами в університеті та стратегічне планування його діяльності.

Другий етап, учасником якого був Бойко Антон Олександрович, орієнтований на навчальні тренінги (модернізація освітніх програм для бакалаврів, магістрів та докторів наук на основі передбачуваного досвіду Università di Foggia, а також впровадження подвійного наукового керівництва післядипломної освіти; прийняття досвіду розробки та впровадження онлайнових курсів у різних галузях; розробка спільних програм мобільності студентів та викладачів) та науково-дослідну діяльність (встановлення співпраці в межах двосторонніх грантів досліджень між університетами; обмін науковим досвідом в організації та проведенні семінарів).

it2 it3 it4