Участь студентки спеціальності «Облік та аудит» у міжнародному молодіжному проекті

Студентка четвертого курсу спеціальності «Облік та аудит» Самборська Анна прийняла участь у тижневому молодіжному обміні Еразмус+ «Post-Soviet identity and heritage in the European Union context: a young people’s perspective» (Пост-радянська ідентичність та спадщина в контексті Європейського Союзу: бачення молоді), який проходив з 9 по 15 жовтня у місті Катовіце, Польща.

Проект був присвячений обговоренню комуністичного впливу на пострадянські країни, а також їх перспективи у якості теперішніх чи майбутніх членів Европейського союзу. Усього у молодіжному обміні прийняли участь 16 учасників з 4 країн: Польща, Україна, Чехія та Білорусь. Ціллю молодіжного обміну було надання відкритого простору для дебатів, обміну думками та обговорення теми через аналіз переваг та недоліків комуністичної ідеології.

Участь у даному проекті дозволила отримати цінний досвід роботи у команді, вдосконалити рівень володіння англійською мовою та позмагатися у міжнародних дебатах. Поміж того, подібні проекти допомагають не тільки підвищити рівень знань, а також поспілкуватися з молоддю з різних країн.

samb1 samb2 samb3