Участь студентів освітніх програм «Економічна кібернетика» і «Бізнес аналітика» в онлайн-тренінгу «Кар’єра в ІТ. Основні професії та тенденції ринку праці»

Студенти освітніх програм «Економічна кібернетика» і «Бізнес аналітика» взяли участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», який проходив 14 травня 2021 року. Співорганізаторами події є Сумський Державний Університет, на базі якого функціонує Інформаційний Центр ЄС, ГО «Центр освіти дорослих впродовж життя», Сумській міський центр дозвілля молоді, Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, ГО «Центр Європейських ініціатив».

В рамках заходу «День кар’єри ЄС» відбувся тренінг: «Кар’єра в ІТ. Основні професії та тенденції ринку праці»

Тренер: Владислав Домбровський, тренер Центру освіти дорослих «Education for Life», член експертної ради роботодавців спеціальності 051 «Економіка»

Під час тренінгу Владислав Домбровський ознайомив студентів з історією розвитку ІТ технологій, проаналізував тенденції розвитку ІТ ринку, дав поради щодо проходження співбесіди, щодо працевлаштування, поділився власним досвідом роботи в сфері ІТ.

Студенти освітніх програм «Економічна кібернетика» і «Бізнес аналітика» щиро вдячні Владиславу Домбровському за проведений онлайн-тренінг та очікують нових зустрічей з представником Експертної ради роботодавців.