Участь колективу кафедри іноземних мов ННІ БТ “УАБС” у Міжнародному проєкті «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» у співпраці із Чеським університетом природничих наук, Прага, за підтримки Чеської агенції розвитку кооперації.

Викладачі кафедри Гнаповська Л.В., Козловська Г.Б., Ляшенко І.В. і Медведовська Д.О. мали чудову можливість взяти у надзвичайно важливому для наукової професійної діяльності проекті, спрямованого на розвиток і практику  актуальних та цінних  компетенцій для реалізації дослідницької роботи викладача.  З 15.10 по 2.12 викладачі відвідали серію семінарів з академічного письма, з соціально-економічних досліджень, зі статистики для соціальних дослідників, із мультикритеріального аналізу рішень, з написання наукових грантів, з етичної складової академічних досліджень, з наукової бібліометрії від провідних фахівців і науковців Пражського університету.  Отримані знання і навички стануть дієвим інструментом підвищення професійної майстерності.