“Тиждень економіки та географії у школі” з викладачами ННІБТ “УАБС” СумДУ

Цього року продовжено багаторічну співпрацю «Школи юного економіста», що функціонує на базі кафедри теоретичної і прикладної економіки ННІ БТ «УАБС» СумДУ зі школярами м. Сум. З 12 по 17 березня 2017 року у межах «Тижня економіки та географії у школі», що проводиться за ініціативи управління освіти і науки Сумської міської ради викладачами кафедр теоретичної і прикладної економіки, обліку та оподаткування, фінансів, банківської справи та страхування, міжнародної економіки було проведено більше тридцяти лекцій для старшокласників дев’ятнадцяти шкіл міста. Особливо затребуваними серед школярів були теми що розкривають найбільш болючі проблеми української економіки, а саме: «Чи можна зупинити інфляцію»; «Європейські перспективи України»; «Бідність як економічна проблема» та інші. Школярі виявили зацікавленість та активність, вступали у дискусії, пропонували власні міркування із питань, що обговорювалися.