Театр «Кураж» знову подарував дітям казку!

20 грудня 2017 року учасники Відкритого молодіжного театру «Кураж», студенти Анастасія Головач (ННІ Права), Хуторянець Жанна (ННІ Права), Ірина Кордунян (ННІ Права), Олександр Сикса (ННІ БТ «УАБС») та Дмитро Крючок (ІФСК) під керівництвом режисера Ірини Небилової відвідали Сумську обласну дитячу клінічну лікарню імені Св. Зінаїди в рамках щорічної благодійної акції «Подаруй дітям казку».

Студенти підготували цікаву новорічну виставу з неймовірними казковими героями і Святим Миколаєм, який щиро привітав усіх дітей з наступаючими святами, а також взяв участь у веселій конкурсно-розважальній програмі. Діти як завжди дуже радісно зустрічали наших артистів, активно приймали участь у конкурсах, танцювали, веселились, а також підготували вірші та пісні для Святого Миколая за що отримали солодкі подаруночки.

Завдяки благодійній акції «Подаруй дітям казку» за три дні було зібрано 802 грн. На ці кошти були придбані подарункові набори із солодощами, улюблені дітьми шоколадні Діди Морози, розмальовки та популярні нині іграшки «Спінери», а для найменшої Ніночки (1 рік) було придбано упаковку памперсів.

Лікарі та вихователі лікарні подякували артистам та усім небайдужим, хто долучився до цієї благородної справи і пообіцяли чекати наших студентів наступного року!

dk2 dk3 dk4 dk5