Студенти ННІБТ «УАБС» зустрілися із відомим письменником-гумористом Григорієм Єлишевичем

ННІБТ “УАБС” СумДУ відвідав наш земляк, знаменитий письменник-гуморист, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України та Асоціації діячів естрадного мистецтва Григорій Львович ЄЛИШЕВИЧ.

Студентам інституту бізнес-технологій «УАБС» автор презентував свій “Гумористичний літопис”, який є своєрідним підсумком чотирьох десятиліть творчого шляху Григорія Єлишевича. Книга увібрала у себе кращі гумористичні твори автора і увійшла до трійки переможців Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського.

Дотепним гумором, гарним настроєм, ліричними нотами була сповнена атмосфера заходу.Митець ділився спогадами дитинства, розповідав про роботу у відомому далеко за межами України журналі «Перець», показував замальовки із сучасного життя, сповненого гумору просто на вулицях міста.

Розкрив себе Григорій Львович і як автор-виконавець чудових ліричних пісень, які студентство сприйняло із захопленням.

Майстер сподобався учасникам заходу своєю відвертістю, гостротою думки, сучасним сприйняттям життя та непогасним оптимізмом.

Тож, бажаємо Григорію Львовичу подальших творчих злетів, міцного здоров`я, натхнення, щоб його слово було вільним, перо – гострим, серце – гарячим і відкритим до світу.