Студенти гуртка Математика для економістів англійською стали волонтерами Інформаційного центру ЄС

За ініціативи кафедри вищої математики та інформатики 1 листопада 2011 р. активні учасники гуртка “Математика для економістів англійською” прийняли участь у першому організаційному засіданні, що проводилося сумісно із директором бібліотеки Петриної Н.О. та керівництвом Інформаційного центру Європейського Союзу академії.

Перед волонтерами поставлена головна задача – досконале опрацювання документальних фондів Інформаційного центру, віддалених інформаційних ресурсів і баз даних Європейського Союзу про його діяльність, Європейський парламент, Представництво Європейського Союзу в Україні, спільні досягнення країн-членів ЄС та країн-кандидатів на вступ до Євросоюзу, відносини ЄС та України. Одним з напрямків роботи молодих дослідників планується складання анотацій на нові електронні та друковані надходження з Європи.

Високий рівень володіння англійською, що підвищується у рамках наукового гуртка кафедри вищої математики та інформатики, стане на допомогу студентам-волонтерам в цій цікавій та корисній справі. З іншого боку, сподіваємось, що за умови активної співпраці їх діяльність втілиться у мовні компетенції, які є професійно важливими для майбутніх фахівців.