Студентка кафедри – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Міжнародна торгівля»

23 квітня 2021 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Міжнародна торгівля».

До участі у ІІ турі конкурсу було подано 40 наукових робіт, з яких до захисту на підсумковій конференції було рекомендовано 13 робіт. До складу журі було запрошено доктора економічних наук, професора кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету Д`яконову Ірину Іванівну.

За підсумками роботи конференції студентка групи МЕ.м-01а.ан Макаренко Тетяна Юріївна стала переможницею, отримавши диплом 2 ступеня.

Щиро вітаємо студентку та її наукового керівника, професора кафедри Журавку Федора Олександровича з перемогою та бажаємо подальших наукових здобутків!