Студентка кафедри ФБСС – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

20 квітня 2021 року на базі обліково-фінансового факультету Миколаївського національного аграрного університету в режимі он-лайн відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування».

Для участі у ІІ турі конкурсу було подано 78 наукових робіт, з яких до захисту на науково-практичній конференції було рекомендовано 20 робіт. До складу журі було запрошено доктора економічних наук, професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування, проректора з науково-педагогічної роботи Сумського державного університету Школьник Інну Олександрівну.

За результатами секційного засідання «Стратегічні орієнтири розвитку страхового ринку в умовах трансформаційних змін»  студентка третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська  справа та страхування» (освітня програма «Державні та місцеві фінанси») Босак Ірина отримала диплом І ступеня за роботу на тему «Сучасні тенденції розвитку особистого страхування в Україні». Науковим керівником виступила доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Журавка Олена Сергіївна.

Вітаємо студентку та наукового керівника з перемогою та бажаємо їм нових здобутків у подальших наукових пошуках!