Стаття викладача кафедри міжнародної економіки в списку найбільш популярних за останній час в базі SSRN

Стаття міжнародного авторського колективу «Persistence in the Cryptocurrency Market», до складу якого входить професор кафедри міжнародної економіки Пластун Олексій Леонідович, увійшла до 10-ки найкращих в 6 категоріях бази SSRN.

Стаття міжнародного авторського колективу «Persistence in the Cryptocurrency Market», увійшла до 10-ки найкращих в 6 категоріях бази SSRN: ERN: Asset Pricing Models (Topic) Top TenERN: Time-Series Models (Multiple) (Topic) Top TenEconometrics: Multiple Equation Models eJournal Top TenInternational Political Economy: Monetary Relations eJournal Top TenPSN: Exchange Rates & Currency (International) (Topic) Top Ten та Political Economy – International eJournals Top Ten..

До складу міжнародного авторського колективу, що працював над даним дослідженням зокрема увійшли Guglielmo Maria Caporale (Brunel University, Лондон, Великобританія), Luis A. Gil-Alana (University of Navarra, Іспанія) та професор кафедри міжнародної економіки Пластун Олексій Леонідович.

З препринтом статті можна ознайомитись за наступним посиланням: стаття.

Довідково: База наукових праць SSRN (http://www.ssrn.com/) містить близко 800 000 електронних версій наукових праць з усього світу. В ній зареєстровано понад 350 000 авторів. Social Science Research Network був заснований в 1994 році. В 2013 році він був визнаний найкращим репозитарієм відкритого доступу за версією Ranking Web of Repositories.