Старт турніру з Counter-Strike: Global Offensive – CYBER SUMDU [CS:GO 2×2]

Центр кіберспорту СумДУ, Кафедра економічної кібернетики ННІ БіЕМ та Інститут бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ за підтримки Федерації кіберспорту України оголошують про старт турніру з Counter-Strike: Global Offensive – CYBER SUMDU [CS:GO 2×2].

Взяти участь в турнірі можуть всі бажаючі (шкільна та аматорська ліга). Участь в турнірі безкоштовна.
Переможці турніру розділять між собою призовий фонд у розмірі 15 000 гривень* (у вигляді призів та сертифікатів від спонсорів). Призовий фонд буде розподілений серед команд, що зайняли перші 3 місця.
CYBER SUMDU [CS:GO] відбудеться в два етапи:

• Кваліфікаційні ігри (онлайн – на платформі FaceIT) – з 19.06 до 04.07.
  • Cтадія Play-off (офлайн на 16 команд) та Grand Final – 10-11.07.

У Шкільній лізі можуть приймати участь тільки учні шкіл та студенти коледжів/технікумів, що знаходяться на території України. В Аматорській лізі можуть приймати участь всі громадяни України, окрім професійних гравців. Учні шкіл та студенти коледжів/технікумів також можуть приймати участь і в аматорській лізі (але не будуть допущені до кваліфікаційних ігор, якщо пройдуть до плей-оф Шкільної ліги).

Play-off та Grand Final турніру відбудеться у приміщенні Конгрес-центру СумДУ (м. Суми, вул. Покровська 9/1)

Організатори турніру:

• Центр кіберспорту СумДУ
  • Федерація кіберспорту України
  • Інститут бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ
  • Кафедра економічної кібернетики ННІ БіЕМ

Генеральні спонсори турніру:

• Спортивний клуб B-tone
  • Кафедра економічної кібернетики ННІ БіЕМ

Спонсори турніру:

• Інтернет-магазин ComicsMania
  • Клуб Віртуальної Реальності CUBE VR