Співробітництво науковців УАБС з міжнародним науковим журналом

Член Міжнародного центру з банківської справи та корпоративного управління (ICBCG) був включений до редакційної колегії міжнародного економічного журналу.

Міжнародний центр з банківської справи та корпоративного управління (ICBCG), який діє при кафедрі міжнародної економіки УАБС під керівництвом професора Костюка О.М., продовжує співпрацю із закордонними партнерами у сфері наукових досліджень.

Цього разу член центру, старший викладач кафедри міжнародної економіки Мозговий Я. І. був включений до редакційної колегії міжнародного журналу Business Ethics: A European Review.

Журнал Business Ethics: A European Review індексується наукометричними базами Thomson Reuters, ProQuest, EBSCO databases та рядом інших. Видавцем даного журналу виступає міжнародне видавництво Wiley, засноване в 1807 році, яке є одним із лідерів серед наукових видавництв у світі.

Тематика журналу відповідає науковим напрацюванням членів центру (ICBCG) в області корпоративної соціальної відповідальності.

Така співпраця сприяє інтеграції наукової роботи співробітників Академії в міжнародний науковий простір та свідчить про визнання наукових праць в УАБС на рівні, який дозволяє здійснювати рецензування міжнародних наукових статей для публікації в рейтингових академічних журналах.

Інформацію підготував

асистент кафедри міжнародної економіки