Щиро вітаємо магістрів – випускників УАБС 2018 року!

01 лютого 2016 року в Навчально-науковому інституті бізнеc-технологій «УАБС» відбулася урочиста подія – вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми навчання.

У святковому залі директор інституту Ірина Іванівна Д’яконова вручила дипломи магістрів випускникам спеціальностей: «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і оподаткування», «Міжнародні економічні відносини», «Економічна кібернетика». Цього року диплом «магістра» отримали 131 випускник, 22 із них отримали диплом з «відзнакою».

З вітальним словом до випускників звернулася Ірина Іванівна Д’яконова, яка привітала випускників із закінченням навчання в інституті та побажала нових звершень, цікавих відкриттів і процвітання. Інститут завжди тримає міцний зв’язок із випускниками і цьогорічних магістрів запрошує продовжити наукову діяльність в аспірантурі.

Слова привітання з побажаннями щасливого професійного, особистого життя пролунали від завідувачів випускових кафедр. Інна Олександрівна Школьник, Тарас Григорович Савченко, Ольга Віталіївна Кузьменко, Юрій Миколайович Петрушенко побажали успіхів і професійних звершень випускникам кафедр. Щирою була подяка професорсько-викладацькому складу інституту від випускників Аліни Іванової, Сергія Миненка, Марини Бут за отримані знання, підтримку та шанобливе ставлення.

За традицією на закінчення урочистостей відбулася фотосесія магістрів із керівництвом та викладачами на пам’ять про цю важливу подію як для кожного випускника, так і для інституту.

УАБС пишається своїми випускниками!

Шановні випускники! Вітаємо вас з цією знаменною подією у вашому житті, бажаємо вам великих трудових успіхів, сімейного добробуту та благого процвітання нашої України.

1.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG