Практико-орієнтоване заняття для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

Студенти 2-го курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» 24 квітня зустрілися з Мариною Семернею, начальницею Куликівської державної податкової інспекції  Головного управління державної податкової служби у Чернігівській області. Студенти дізналися про діяльність державної податкової служби, а також про особливості нарахування місцевих податків.

Он-лайн зустріч була проведена в рамках вивчення дисципліни «Основи управління публічними фінансамиt» за темою «Податкова система».

Захід був організований к.е.н., ст. викладачем кафедри управління імені Олега Балацького – Опанасюк Юлією Анатоліївною.