Подяка керівництву, викладачам та студентам ННІ БТ “УАБС” від асоціації інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine»

Від імені Української асоціації інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine» дозвольте висловити Вам свою повагу та вдячність за підтримку у залученні студентів Вашого університету до участі у Всеукраїнському етапі Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge». Ваші підтримка та сприяння дозволили студентам Сумського державного університету підготувати аналітичний звіт англійською мовою та стати частиною найпрестижнішого конкурсу з інвестиційних досліджень для студентів у всьому світі. Цього року за право представляти Україну на Регіональному етапі конкурсу, змагалися 36 команд із 27 провідних університету країни.

Натхненна праця студентів, а також керівництво професора кафедри міжнародної економіки ННІ БТ «УАБС», д. е. н. Пластуна Олексія Леонідовича у підготовці письмового звіту, допомогли показати гідний результат членам команди Сумського державного університету, до якої увійшли:

1. Діана Биченко
  2. Анастасія Закорко
  3. Анастасія Чаплоуцька
  4. Вероніка Барвінок
  5. Олександр Поліщук

Дозвольте також виразити сподівання на участь команди від Вашого університету у наступних сезонах Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень та надію на подальшу співпрацю у рамках проектів Асоціації інвестиційних професіоналів, що спрямовані на поєднання інтересів освіти та інвестиційного бізнесу.

З вдячністю та повагою, Президент                                              Є. М. Гребенюк

Про Асоціацію інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine»

Серед основних цілей товариства: об’єднання інвестиційних професіоналів, забезпечення їх постійного навчання: підвищення рівня обізнаності в Україні про навчальну програму CFA, як про глобальний стандарт інвестиційної професії; сприяння впровадженню в інвестиційній галузі України принципів етики, освіти та професіоналізму CFA Інституту.

CFA Україна, неприбуткова організація, є українським товариством інвестиційних професіоналів, що об’єднує понад 200 представників інвестиційної професії в Україні. CFA Україна входить до міжнародної мережі 138 товариств глобальної асоціації інвестиційних професіоналів CFA Інституту.