Ігри патріотів у гуртожитку №2а ННІБТ «УАБС»

17 жовтня, з нагоди Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва радою гуртожитку №2а було проведено «Ігри патріотів» серед юнаків гуртожитку.

Це спортивно – інтелектуальне змагання, яке складалося з різних блоків, кожен з яких включав у себе різноманітні завдання з народознавства, мовознавства, етнографії, історії нашого народу та спортивного конкурсу, розрахованих на вправність, витримку, витривалість, силу, командну тактику, тобто якості якими володіють справжні захисники. Проходили змагання у актовій залі гуртожитку №3а , участь взяли дві команди.

Між конкурсами для учасників та глядачів дарували свою творчість талановиті студенти: танцювальний колектив «Сузір’я», вокалісти Тетяна Кобець, Аліна Гребенюк, Антон Сидоренко.

Змагання проходили цікаво та весело  і в напруженій боротьбі перемогу отримала команда «Ми – патріоти».

Щиро дякуємо усім учасникам цього заходу, а також  його  організаторам – ведучому Поліщуку Олександру, сценаристу Ковач Вікторії, звукорежисеру Сидоренко Антону, фотографам  Гурічевій Ользі та Барановій Анні

patr2 patr3 patr4 patr5 patr6