Сила нескорених

У переддень свята Українського козацтва та Захисника України,13 жовтня, у галереї мистецтв «Академічна» відбулася зустріч студентів навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» з Андрієм Букіним, відомим сумським волонтером, громадським активістом, бійцем батальйону Національної Гвардії імені Генерала Кульчицького, випускником Української академії банківської справи і Олександром Бойком, відомим сумським громадським діячем, бійцем Національної Гвардії, керівником дитячого наметового табору.

На зустрічі гості розповіли про історію державного свята, традиції його відзначення. Спираючись на факти, аналізуючи історичну ретроспективу, доповідачі висловили своє бачення причин російської агресії щодо України. Поділилися власним  досвідом перебування у зоні воєнних дій, згадали одні з найдраматичніших боїв на Сході. Завершили зустріч Олександр Бойко та Андрій Букін такими словами: «Ми багато чого втратили від тих змін, які відбулися в Україні, та найголовніше – ми зробили цивілізований національний вибір, слід бути сильними, цінувати свою свободу й боротися за неї до останнього».

nescoreni3.JPG nescoreni4 nescoreni5