Перегляд сучасних фільмів, що розкривають особливості управлінської діяльності

Минулого тижня відбулася захоплююча подія для учнів міста — перегляд сучасних фільмів англійською мовою, які проливають світло на особливості управлінської діяльності. Захід відбувся у співпраці із кафедрою управління ім. О. Балацького СумДУ. Запрошеними були школярі та студенти. Захід приурочений до вивчення аспектів становлення та розвитку менеджерів.

Фільм «Промова короля», визнаний на 83-й церемонії вручення премії «Оскар», здобувши чотири «Оскари» в таких номінаціях, як «найкращий фільм», «найкраща чоловіча роль», «найкраща режисерська робота» та «найкращий оригінальний сценарій», послужив відмінним інструментом для розгляду аспектів управління державою та визначення якостей справжнього лідера.

Організатор зустрічі, Світлана РИБАЛЬЧЕНКО, висловлює подяку усім учасникам за зацікавленість та активну участь. Ваше захоплення є справжньою мотивацією для подальших подібних ініціатив.

Запрошуємо вас на наступний захід, який відбудеться 22 грудня 2023 року. Разом ми продовжимо вивчати та обговорювати аспекти управління та лідерства в англомовних фільмах. Не пропустіть цю можливість збагатити свої знання та насолодитися цікавим кіно!