Освіта в умовах багатокультурного середовища: використання американського досвіду

Доцент кафедри іноземних мов С. В. Дорда завершила наукове стажування в Державному університеті Болл, США (Ball State University, Muncie, IN, USA) за Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта.

Участь у програмі допомогла вивчити американський досвід, опанувати методи викладання, стратегії та способи взаємодії, які сприяють покращенню академічної успішності  студентів із різного культурного середовища, довести необхідність впровадження методів освіти в умовах багатокультурного середовища задля поліпшення освітніх результатів і, таким чином, відкрити нові шляхи в умовах, коли освітнє середовище стає щораз багатокультурним і відкритим.