В Академії проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ інформатики

30-31 січня 2011 року кафедрою економічної кібернетики разом з Управлінням освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти був проведений ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ інформатики.

До складу журі олімпіади увійшли наступні викладачі кафедри: доц. Колдовський В.В. – голова, доц. Вахнюк С.В. – заступник, доц. Братушка С.М. – експерт-консультант з апеляційних питань, доц. Перхун Л.П., Сергієнко О.В. – члени журі.

У змаганнях брали участь 34 учня практично з усіх районів області.

За підсумками олімпіади серед учнів одинадцятих класів переможцями визнано:

• І місце – Суханов Павло – (Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради);
  • ІІ місце – Ремигайло Павло – (Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Конотопської міської ради), Андрусенко Аліна (Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради);
  • ІІІ місце – Литюга Максим (Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27); Дудінський Артем (Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великописарівської районної ради); Курило Володимир (Конотопська гімназія Конотопської міської ради).

Серед учнів десятих класів призові місця отримали:

• І місце – Сірий Сергій (Кролевецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.О. Лукаша Кролевецької районної ради);
  • ІІ місце – Ханюков Ростислав (Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької районної ради);
  • ІІІ місце – Камінська Анастасія (Конотопська гімназія Конотопської міської ради).

Серед учнів 8-9 класів визначено одне призове місце – третє, яке посіла Московець Наталія (Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе Роменської міської ради).

У рамках програми проведеня олімпіади з основ інформатики відбулась презентація академії. Учасники та гості відвідали навчально-тренувальний банк, дилінговий зал, музей грошей, наукову бібліотеку.

Для керівників команд викладачами кафедри економічної кібернетики було проведено майстер-класи з питань організації електронно-методичного забезпечення засобами Microsoft SharePoint (Гриценко К.Г.), підтримки прийняття рішень у валютному дилінгу (Зеленська М.І.), сучасних тенденцій в ІТ-бізнесі (Подоляка О.І.), особливостей сучасного програмування і управління програмними проектами (Колдовський В.В.).