В академії проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

21 лютого 2011 року кафедрою вищої математики та інформатики ДВНЗ “УАБС НБУ” був проведений І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики серед студентів УАБС НБУ.

До складу журі олімпіади увійшли викладачі кафедри: доц. Долгіх В.М. – голова, доц. Малютіна Т.І. – заступник, ст. викладач Дахер К.А. – член журі.

В олімпіаді прийняли участь 25 студентів 1-го, 3-го і 4-го курсів груп БС-01, БС-02, БС-03, ЕК-01, ЕК-02, ЕК-82, ЕК-72, МЕ-01, ОА-01, Ф-01, Ф-02, Ф-03.

За підсумками олімпіади переможцями визнано:

• І місце – Боровський Роман Костянтинович (ЕК-82),
  • ІІ місце – Радовіченко Олексій Олегович (ЕК-72),
  • ІІІ місце – Манжелес Тетяна Ігоревна (ОА-01).

Переможців олімпіади Боровського Р. (ЕК-82) та Радовіченка О. (ЕК-72) кафедра рекомендує до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади, що відбудеться у травні 2011 року на базі Севастопольського національного технічного університету.

Зазначимо, що Боровський Роман двічі (у 2009 і 2010 рр.) посідав 2-ге місце, а Радовіченко Олексій – 3 місце у 2009 р. у ІІ турі Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики.

Зичимо подальших успіхів переможцям!