В УАБС провели І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту організацій і адміністрування

29 січня 2016 р. о 9:00 кафедрою управління та фінансово-економічної безпеки проведено І тур олімпіади

Олімпіаду було проведено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015р. №1247 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015-2016 навчальному році».

Переможцями І туру Олімпіади стали студенти ІІ курсу обліково-фінансового факультету за напрямом підготовки «Облік і аудит» (1 місце – Ільченко А.М., 2 місце – Солодуха А.М., 3 місце – Теницька І.А.). Кафедра вітає переможців і бажає успіхів у ІІ турі Олімпіади, яка відбудеться в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка 7-8 квітня 2016 р.

Інформацію підготувала
доцент кафедри управління