Підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2013 – 2014 н.р. з дисципліни Регіональна економіка

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.01.2013 р. №46 кафедрою менеджменту проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2013-2014 н.р. з дисципліни “Регіональна економіка”, в якому взяли участь 25 студентів першого курсу напрямів підготовки “Міжнародна економіка”, “Облік і аудит” та “Економічна кібернетика”.

Призерами олімпіади стали:

• 1 місце – Джолос Тетяна Валентинівна (ОА-32);
  • 2 місце – Харченко Ірина Миколаївна (ОА-33);
  • 3 місце – Михальов Владислав Володимирович (ОА-33).

Кафедрою менеджменту студенти Джолос Тетяна Валентинівна та Харченко Ірина Миколаївна рекомендовані до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Вітаємо переможців олімпіади і зичимо їм успіхів у подальших наукових досягнень!

Інформацію підготував
доцент кафедри менеджменту