Перемога студентів Академії на Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни Страхування

05-07 квітня 2011 року на базі Національного університету державної податкової служби України (м. Ірпінь, Київська обл.) пройшов ІІ етап ІV Всеукраїнської (відкритої) студентської олімпіади 2010/2011 навчального року з дисципліни “Страхування”, в якому прийняли участь студенти кафедри: Піддубна Любов (5 курс, група МФ-01) та Міненко Анна (4 курс, група Ф-72).

Програма олімпіади включала вирішення різних типів завдань (творчих, аналітичних, ситуаційних), розв’язання задач. Студентки відзначили бездоганну організацію олімпіади, отримали можливість прийняти участь в екскурсіях по м. Ірпінь, м. Київ, відвідати кінотеатр і святкову дискотеку.

За результатами олімпіади Піддубна Любов була нагороджена дипломом другого ступеня і отримала медаль учасника. Міненко Анна була відмічена серед студентів, які добре впорались із ситуаційними завданнями.

Кафедра фінансів.