І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Правознавство

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України “Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013-2014 навчальному році” від 23.12.2013 № 1820 з метою підвищення якості підготовки фахівців в галузі права, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для творчого зростання 19 лютого 2014 року на юридичному факультеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Правознавство”. В олімпіаді взяли участь 14 студентів юридичного факультету II-V курсів, яким були запропоновані завдання із десяти основних юридичних дисциплін.

За результатами проведення олімпіади було визначено переможців:

• І місце – Мусієнко Наталія (студентка групи П-12)
  • ІІ місце – Острий Дмитро (студент групи П-12)
  • ІІІ місце – Петрановська Ольга (студентка групи П-02), Проскурня Катерина (студентка групи П-01), Тарасюк Ганна (студентка групи П-13).

Вітаємо переможців і бажаємо нових досягнень!

Інформацію підготувала
асистент кафедри державно-правових дисциплін