Було проведено І тур олімпіади з дисциплін, що викладаються на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту

За рішенням засіданні кафедри бухгалтерського обліку і аудиту був проведений перший тур олімпіади студентів 4-5 курсу груп ОА – 71, 72, 73 та МОА – 01.

Перший тур складається з тестування з дисциплін “Фінансовий облік”, “Аудит”, “Інформаційні системи та технології в бухгалтерському обліку”, “Управлінський облік”.

Відповіді на тести оцінювалися у балах, які відповідали кількості правильних відповідей.

У першому турі олімпіади приймало участь 47 студентів.

Кращі результати отримали такі студенти:

• 4 курсу:
    ПІБ Група Кількість балів
    Поцелуйко Світлана Євгенівна ОА – 73 50
    Крапивна Ірина Вікторівна ОА – 73 46
    Агеєва Наталія Сергіївна ОА – 71 46
  • 5 курсу:
    ПІБ Група Кількість балів
    Коверга Ірина Володимирівна МОА – 01 58
    Дрижакова Ганна Віталіївна МОА – 01 50
    Кубрак Тетяна Олександрівна МОА – 01 48

Відповідальний за проведення I туру олімпіади, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту І.М. Бурденко.

За результатами I туру студенти Коверга І.В. і Поцелуйко С.Є. 17-19 травня 2011 року приймуть участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з обліку і аудиту, що проходитиме у Тернопільському економічному університеті.