Заключний цикл вебінарів

19 січня 2021 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Плікус І.Й. взяла участь у заключному циклі вебінарів, який проходив з 15 грудня по19 січня з провідними лекторами-експертами 7eminar.com – В.Величко, Мар’яною Кавин, Тимуром Алієвим, Тетяною Мойсеєнко, Сергієм Дробоття, Олександром Смирновим та Галиною Казначей.

На вебінарі були розглянуто зміни у розрахунку середньої зарплати для відпускних, днів відрядження, служби в армії тощо: приклади та особливості; порядок подання фінансової звітності; декларація з податку на прибуток: склад і терміни подання для різних платників; річну декларація-2020 та фінансова звітність: виправлення помилок в бухгалтерському обліку, а також велика кількість змін та нововведень в бухгалтерському (фінансовому) обліку.