Участь у масштабному заході, організованому АССА

09-10 грудня 2020 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. О.Ф. Балацького Ілляшенко Костянтин прийняв участь у масштабному заході, організованому АССА для академічної спільноти, присвяченому шляхам та перспективам подолання сучасних викликів у освітньому процесі.

Більш ніж 120 представників країн Східної Європи, серед яких були вчені та викладачі із Польщі, Румунії, Чехії, Словаччини, Литви, Латвії, Грузії, Азербайджану та багатьох інших країн, мали можливість ознайомитись із актуальними змінами у процедурі акредитації АССА академічних програм ВНЗ у 2020 році, особливостями організації ефективної підтримки студентів і належного супроводу їх дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень.

Учасники зустрічі активно обмінювалися передовим досвідом організації ефективного онлайн навчання із застосуванням сучасних інформаційних технологій та ресурсного потенціалу провайдерів контенту і партнерів АССА.

Протягом другого робочого дня заходів Костянтин Ілляшенко прийняв участь у двох практично орієнтованих семінарах АССА за тематикою «Управлінській облік» та «Управління ефективністю». Така плідна співпраця із АССА – провідною професійною громадською організацією світу – однозначно сприятиме підвищенню якості профільної фінансової освіти у СумДУ.