Вебінар «Імпорт вживаних автомобілів – між економікою та екологією»

23 листопада 2020 року студенти-підприємці групи ПЕ-71 в рамках дисципліни «Економіка транспроту» (викладач – Вороненко В.І.) відвідали вебінар «Імпорт вживаних автомобілів – між економікою та екологією», організований аналітичним центром CASE Україна.

Спікери обговорили низку важливих питань, зокрема, чи загрожує Україні навала «європейського сміття» – старих автомобілів з країн Європейського союзу, які не відповідають екологічним нормам і забруднюють повітря.

В якості практиків виступали: Микола Мануха, координатор аналітичного центру CASE Україна; Володимир Дубровський, старший економіст аналітичного центру CASE Україна; Остап Новицький автожурналіст, аналітик AUTO.RIA; Станіслав Бучацький, співзасновник ГО “Доступне авто”.