Участь психолога-практика у підготовці майбутніх управлінців

Для студентів першого курсу спеціальності «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» 18 та 19 листопада 2020 р. в рамках кураторських годин були проведені практико-орієнтовані зустрічі із практикуючим психологом.

До студентів завітала Колісник Людмила Олексіївна – канд. психол. наук, голова методичного об’єднання практичних психологів ВНЗ III-IV рівня акредитації м. Суми. Запрошена лекторка ознайомила студентів з методами профілактики соціально-психологічного стресу, який може виникати під час навчання або професійної діяльності. Людмила Олексіївна розповіла про організацію процесу надання психологічної допомоги в СумДУ та ознайомила здобувачів з практичними прийомами підтримки психологічного здоров’я в умовах пандемії.

Організатори зустрічі — куратори першокурсників Кубатко Вікторія та Мирошниченко Юлія.

Кафедра управління імені Олега Балацького висловлює вдячність Людмилі Олексіївні за цікаву та продуктивну зустріч.