Запустити стартап в Україні: реальність?

26 жовтня 2020 р. студенти спеціальності «Маркетинг» в рамках вивчення дисциплін «Основи маркетингової діяльності», «Маркетингові комунікації», «Маркетингова логістика» мали змогу поспілкуватися з Юрієм Андрієнко, директором з продажів SoMo, резидентом UNIT.city.

Зустріч була присвячена основним аспектам запуску та просування стартапів. Юрій зокрема поділився зі слухачами своїм досвідом у цій сфері, розповів про різницю у веденні бізнесу закордоном та Україні, розповів про окремі аспекти реалізації стартапів у вітчизняній практиці, назвав основні причини неуспішності стартапів та ключові бар’єри на шляху їх запуску та просування, відзначив ключові фактори успішності. В цілому учасники зустрічі отримали нові знання та позитивні емоції.

Кафедра маркетингу вдячна Юрію Андрієнко за цікаву зустріч та сподівається на подальшу співпрацю!