Студенти матимуть класи разом із Бізнес-школою Вашингтонського державного університету!

Новий навчальний модуль «Стратегії для Міжнародного Бізнесу» буде впроваджений для студентів напряму «Менеджмент».

Ці класи будуть проведені віртуально у співпраці із професором Діпрою Джха, який є асоційованим професором Карсонського Коледжу Бізнесу та Асистент Директором Школи Туристичного Бізнес Менеджменту Вашингтонського державного університету. Професор Діпра Джа є ініціатором проєкту. З боку Сумського державного університету класи будуть представлені д.е.н. Ганною Швіндіною, яка виступить запрошеним лектором 1-го та 8-го жовтня. Віртуальне навчання – це така концепція, за якої студенти двох університетів мають заняття одночасно та взаємодіють один із одним протягом лекцій та семінарів, обмінюючись живим досвідом, емоціями та ідеями. Ця взаємодія відбувається в рамках курсу «Менеджмент: поглиблений курс» за підтримки провідних викладачів кафедри управління і обіцяє стати в нагоді студентам.