Наукове літо: презентація власних наробок на міжнародній арені

5 липня 2020 року викладачі кафедри маркетингу стали офіційними членами EuRSED (The European Organization of Scientific Research and Doctoral Studies). Головна ідея організації – надання можливості до апробації власних наукових здобутків.

В грудні 2020 року планується створення робочих стрімів в окремих тематиках, що дозволить отримати оприлюднення та обговорення результатів наукових напрацювань, налагодження міжнародних зв’язків в сфері сучасних маркетингових досліджень. За результатами роботи викладачі отримають публікації своїх тез доповідей в міжнародному виданні. В подальшому планується апробація отриманих рекомендацій від міжнародних науковців та експертів, а також постійна участь у заходах, які проводяться EuRSED.