Податковий вибух

22 травня було офіційно опубліковано Закон від 16.01.2020 р. № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві.

Закон передбачає низку змін, спрямованих на вдосконалення та спрощення системи адміністрування податків, її узгодження зі світовими стандартами. Також він має на меті запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементацію положень Плану протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS) та забезпечення необхідних умов для реформування Державної податкової служби. Які податкові зміни приніс цей закон розглянуто на online-конференції «Податковий вибух» 16 червня 2020р. з В.Велічко – Незалежним практикуючим консультантом з економічних питань, фахівцем з питань фінансового та податкового планування, В цій конференції прийняла участь доцент кафедри фінансів і підприємництва Плікус І.Й. Матеріали конференції будуть використані в учбовому процесі.