Зіркова команда – зіркові студенти!

Студентка ННІ ФЕМ ім. О. Балацького групи М-61 Третяк Тетяна увійшла в ТОП-5 на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності “Менеджмент”, спеціалізація “Менеджмент природоохоронної діяльності” у 2019/2020 р., який відбувся в Одеському державному екологічному університеті і отримала диплом ІІ ступеня. Тема роботи “Екологічний фактор при розробленні схеми теплопостачання населених пунктів”.

Науковий керівник – професор кафедри управління Жулавський А.Ю.

Це не перша робота Тетяни, бо вона є учасником щорічних подій кафедри. Наразі Тетяна має на рахунку більше 7 опублікованих тез на тематику управління, бізнесу, конкурентоспроможності, екології, фінансів, соціальної відповідальності та енергозбереження.

Також студентка займається не лише наукою, а підприємницькою діяльністю в б’юті-індустрії, займається маркетингом в соціальних мережах. Наукові інтереси – відновлювані джерела енергії, тему яких і буде розвивати у своїх подальших наукових роботах.