Викладач інституту долучився до онлайн-частини Sustainability Crash Course для бізнес-шкіл та хабів

З 23 по 24 березня 2020 року проходила онлайн-частина Sustainability Crash Course, де прийняв участь доцент кафедри управління Денис Смоленніков.

Це були два досить насичених дня лекцій, дискусії, спілкування, та інтерактивні сесії на платформі Zoom, за участю представників провідних українських бізнес-шкіл та хабів.

Ключовим спікером була Марина Саприкіна, голова правління CSR Ukraine; Катя Берхаут, засновниця компанії Empowering Innovators (Нідерданди); Лізбет Рейсдейк, директорка програми “Глобальне управління проектами та змінами” у Віндесхеймському коледжі; керівники та експерти українських та європейських компаній, які ведуть бізнес на принципах сталості та КСВ.

Дякуємо експертній організації Центр “Розвиток КСВ”, за можливість бути учасниками даної програми!

Для детальнішого ознайомлення – посилання на офіційній сторінці в Facebook: http://www.facebook.com/CSRUkraine/