Цикл вебінарів від кафедри маркетингу

З 31 березня по 03 квітня 2020 року кафедра маркетингу ННІ ФЕМ імені Олега Балацького організувала цикл вебінарів-тренінгів для викладачів та аспірантів СумДУ.

Спікерами вебінарів були завідувач кафедри маркетингу, д.е.н. Люльов Олексій та д.е.н., доцент кафедри маркетингу Пімоненко Т.В.

Учасники вебінарів, кількість яких налічувала близько 100 осіб (викладачі та аспіранти різних факультетів та спеціальностей) були ознайомлені з наступними питаннями:

– використання програмного інструменту Vosviewer для проведення бібліометричного аналізу (на прикладі БД Scopus та Web of Science)

– використання web-додатку Google trends для виявлення тенденцій викристання та розповсюдження наукових категорій та понять

– основи роботи в програмному забезпеченні «Stata та Eviews

– підготовка та первинна обробка статистичних даних для використання в економіко-математичному аналізі

Проведення вебінарів відбулося на платформі GooglMeet, що дозволило всім учасникам мати можливість протягом лекцій задавати питання та отримувати відповіді на них.