Лекція професора Сотник І.М. для представників Наукового товариства імені Шевченка у Нью-Йорку, США

23 листопада 2019 року професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету Ірина Сотник провела лекцію на тему «Відновлювальна енергетика в Україні та світі: порівняльний аналіз» для представників Наукового товариства імені Шевченка у м. Нью-Йорк, США .

Лекція проводилася в рамках наукового стажування І. Сотник за програмою наукових обмінів Фулбрайта. Результати досліджень, подані лектором, викликали значний інтерес у слухачів та жваву наукову дискусію. Дякуємо керівництву Наукового товариства імені Шевченка та особисто пану Василю Махну за організаційну підтримку заходу!