Викладач інституту пройшов стажування в рамках проєкту CUTIS

У період з 16 по 20 вересня доцент кафедри управління, заступник директора інституту Денис Смоленніков взяв участь у тренінговій програмі, організованій в рамках CUTIS – Канадсько-Українського проєкту з підтримки торгівлі та інвестицій, що фінансується Global Affairs Canada (GAC).

Програма тренінгів включала питання з управління експортом послуг, врахування гендерних та екологічних вимог, секторального дослідження ринку тощо. Окрім того, учасники отримали нові та корисні навички з ефективної комунікації з медіа та ораторського мистецтва. За результатами тренінгової програми та підсумками виконання практичних вправ учасники отримали сертифікати, а також набір методичних матеріалів для подальшого використання в роботі.