Школа студентського куратора ФЕМ

Новий навчальний рік в інституті розпочався зі Школи студентського куратора. Близько 20 старшокурсників зголосились до участь в заході та майбутнього супроводу першокурсників протягом першого року навчання.

Окрім тренінгової програми, учасники долучились до жвавої дискусії з питань адаптації та комунікації в студентському середовищі. Студентський директор Ганна Пономарьова та заступник директора з виховної роботи та гуманітарних питань Денис Смоленніков ознайомили присутніх з нормативною базою університету, поділились власним досвідом роботи зі студентами першого курсу.
Цікавим також було те, що в заході взяли участь і «дорослі» куратори, досвідчені викладачі інституту, яким була не тільки цікавою, але і корисною думка студентів щодо розбудови інституту кураторства та студентського кураторства в університеті.
Школа студентського куратора відбулась у новому навчальному просторі «Break» Сумського державного університеті, побудованому на базі аудиторії Г612.