На кафедрі фінансів і підприємництва відбулася конференція “Економічні проблеми сталого розвитку” імені професора Олега Балацького

24 квітня 2018 р.на кафедрі пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених “Економічні проблеми сталого розвитку” імені професора Олега Балацького.
Цього року в конференції взяли участь близько 40 студентів, аспірантів та молодих викладачів, які працювали за секціями “Гроші, фінанси і кредит”, “Банківська справа”, “Бухгалтерський облік, аналіз, аудит”. Учасники представили цікаві та змістовні наукові доповіді, які викликали жваву дискусію серед присутніх. За результатами доповідей грамотами за активну участь були нагорожені переможці:
1. Абравіт Аліна Юріївна (гр. Фм.72), Москальова Оксана Олексіївна (гр. Фм.72), науковий керівник – д.е.н., доц., Захаркін О.О.
2. Козловський Віталій Леонідович (гр. Ф-51), Харченко Владислав Костянтинович (гр. Ф-51), наукові керівники – д.е.н., доц., Захаркін О.О., к.е.н., доц., Захаркіна Л.С.
3. Новак Ксенія Сергіївна (гр. Ф-41), науковий керівник – старший викладач, Жукова Т.А.
4. Власенко Альона Василівна (гр. Ф-41), науковий керівник – к.е.н., Похилько С.В.
5. Тверезовська Олександра Ігорівна (гр. Ф-51), науковий керівник – к.е.н., Салтикова Г.В.
6. Валюх Аліна Володимирівна (гр. Ф-61), Луценко Дар’я Валеріївна (гр. Ф-61), науковий керівник – к.е.н., Абрамчук М.Ю.
7. Соломко Юлія Олександрівна (гр. Ф-61), науковий керівник – к.е.н., Абрамчук М.Ю.
Наші щирі вітання та бажання подальших перемог! Ви зробили черговий крок у науку, який став успішним!