Перемога у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК»

5-6 квітня 2018 на базі Подільського державного аграрно-технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК».

Всього на конкурс надійшло 69 студентських наукових робіт із 39 закладів вищої освіти України. На підсумковій науково-практичній конференції галузевою конкурсною комісією було заслухано доповіді за результатами наукових досліджень 19 найкращих авторів. За результатами захисту наукова робота магістранта кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького Гирченко Євгенія на тему «Формування енергетичних кооперативів на базі використання біоенергетичних ресурсів фермерських господарств» (науковий керівник ‒ к.е.н., асистент кафедри економічної теорії Курбатова Т.О.) була нагороджена дипломом III ступеня.
Вітаємо переможця та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності.