Ознайомча лекція в Сумській міській раді для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

16 лютого 2018 року в Сумській міській раді була проведена ознайомча лекція для студентів першого та другого року навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», організована викладачами кафедри управління Євдокимовою А.В. та Мирошниченко Ю.О.

Лекцію провів радник міського голови Волонтирець В.М. На початку лекції Віктор Мефодійович розповів студентам про загальну систему функціонування органів державного управління та місцевого самоуправління. Лектор звернув увагу на те, що саме розвиток місцевого самоврядування в сучасних умовах є важливим вектором суспільної трансформації. Практично-орієнтована лекція надала студентам поглиблене розуміння функцій та особливостей діяльності виконавчих органів Сумської міської ради.
Час промайнув швидко у теплій і доброзичливій атмосфері. Волонтирець В.М. побажав студентам успіхів у навчанні та запросив на проходження виробничої практики у відділах Сумської міської ради.