Відбулася лекція експерта CIPE з Румунії Камелії Булат

«Лідерство, підприємництво, фінансування ваших ідей»
6 квітня 2017 р. у рамках проекту «Платформа IES– Інвестиції підприємництво та стартапи» відбулася перша лекція експерта CIPE з РумуніїКамелії Булат, яка є провідним експертом з питань адвокації, розвитку підприємництва та створення коаліцій малого та середнього бізнесу.
Тема лекції – «Лідерство, підприємництво, фінансування ваших ідей».

Камелія Булат розказала про основи ведення бізнесу та до чого потрібно бути готовим підприємцям на перших етапах запуску своєї справи.
На лекції були присутні представники бізнесу, викладачі, студенти та представники органів місцевого самоврядування. Під час лекції партнери з CIPE та активні учасники отримали брендовані чашки.
Лекція була проведена за підтримки CIPE (Центр міжнародного приватного підприємництва) в рамках проекту «Платформа IES», що реалізується кафедрою фінансів і кредиту Сумського державного університету та Коаліцією малого та середнього бізнесу у Сумській області.