Аспірант ФЕМ – володар академічної стипендії Президента України

Аспірант кафедри економічної теорії факультету економіки та менеджменту Віталій Омельяненко у 2013-2014 навчальному році отримуватиме академічну стипендію Президента України відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1443 від 18 жовтня 2013 року згідно з Положенням про порядок призначення академічних стипендій Президента України студента та аспірантам ВНЗ, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №744 від 28 жовтня 1994 року.

Академічні стипендії Президента України призначаються студентам-відмінникам вищих навчальних закладів України та аспірантам, які найбільш успішно відзначилися в навчальній та науковій роботі.

Факультет економіки та менеджменту вітає Віталія та його наукового керівника – декана ФЕМ, завідувача кафедри економічної теорії, д.е.н., проф. Ольгу Прокопенко з цим здобутком та бажає подальших успіхів.