Науково-педагогічний десант на центральну регіональну площадку ІІІ Всеросійського фестивалю науки

Впродовж багатьох років

На запрошення ректорату ПЗДУ у ІІІ Всеросійському фестивалі науки прийняла участь делегація Сумського держуніверситету у складі: завідувача кафедри економіки і бізнес-адміністрування проф.

Крім того, сумська делегація науковців обговорила разом з ректоратом та деканом економічного факультету ПЗДУ проф. Харченко Катериною Володимирівною і в.о. декана факультету державного управління і міжнародних відносин (ДУіМВ), проф. Мінаковою Іриною В’ячеславівною напрямки подальшої співпраці. Зокрема, досягнута попередня домовленість про можливість дистанційного навчання студентів обох вишів за окремими магістерськими програмами.

Про рівень співробітництва свідчить той факт, що за рішенням Вченої Ради ПЗДУ проф. Мельнику Л.Г. присвоєне звання почесного професора. Ректор ПЗДУ Ємельянов С.Г. на урочистому зібранні з нагоди відкриття фестивалю науки в присутності науковців з різних університетів та країн вручив почесну відзнаку Мельнику Л. Г.