Гранти на викладання в Білорусі

Декан ФЕМ д.е.н., проф.

Представники факультету презентували СумДУ і ФЕМ, провели круглий стіл на тему “Перспективи співробітництва СумДУ і ГрДУ в сфері освіти й науки”, на якому обговорили перспективні напрямки спільних наукових досліджень у рамках грантових програм, можливості залучення викладачів, аспірантів і студентів з ГрДУ для навчання, підвищення кваліфікації й стажування в СумДУ (і навпаки), перспективи відкриття локальних центрів дистанційного навчання в м. Гродно, взаємного стажування викладачів вишів та ін.

Викладачі ФЕМ провели майстер-класи для викладачів з організації дистанційного навчання, а також з розробки й використання інноваційних технологій навчання.

Прокопенко О.В. і Школа В.Ю. провели серію лекцій та консультацій для студентів 1–4 курсів факультету економіки та управління ГрДУ. На початку лекцій викладачі презентували м. Суми, університет і ФЕМ. Особливу зацікавленість студенти проявили до

Серед основних напрямів розширення співробітництва українського і білоруського вишів визначено активізацію діяльності з подання спільних грантових заявок і проведення спільних конференцій, зокрема, в онлайн-режимі, що