Монографія доцентки кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування увійшла у Топ-5 публікацій 2020 року у репозитарії СумДУ за переглядами

Монографія «Корпоративна соціально-екологічна відповідальність та партнерство стейкхолдерів задля сталого розвитку», видана за загальною редакцією доцентки кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування І. О. Макаренко, набрала 1 595 переглядів у 2020 році та посіла 4 місце серед усіх публікацій.

Монографія виконана в рамках науково-дослідної роботи 0117U003933 «Корпоративна соціально-екологічна відповідальність для сталого розвитку: партнерство стейкхолдерів реального, фінансового та державного секторів економіки», яку очолювала авторка протягом 2017-2020 рр.

Більше інформації за посиланням.